...

Fujifilm įrengs naują jutiklį X-T3.

Remiantis naujausiais gandais, „Fujifilm X-T3” beveidrodis APS-C formato fotoaparatas gali turėti 26 MP daugiasluoksnį CMOS jutiklį. Tikimasi, kad naujasis fotoaparatas bus pristatytas rugsėjo mėnesį vyksiančioje parodoje „Photokina 2023”.

Nuotraukų įranga

Daugiasluoksnis jutiklis, kitaip nei įprastas jutiklis, turi sluoksnį, skirtą vaizdo duomenims surinkti, ir sluoksnį, skirtą vaizdo duomenims apdoroti, todėl didelės skiriamosios gebos fotoaparatai su tokiu jutikliu gali veikti gerokai greičiau. Ši technologija yra viena iš priežasčių, kodėl „Sony A9” gali fotografuoti iki 20 kadrų per sekundę greičiu.

Taigi, jei gandai teisingi, „Fujifilm X-T3” būtų pirmasis APS-C formato fotoaparatas su daugiasluoksniu jutikliu, kurio fokusavimo ir užrakto greičiai prilygtų „Sony a9”. Taip pat kalbama, kad fotoaparate nėra vidinio IBIS vaizdo stabilizavimo.

Numatomos „Fujifilm X-T3” specifikacijos:

26 MP APS-C „X-Trans CMOS” daugiasluoksnis jutiklis

Patobulintas „X-Processor

Nėra IBIS

Išplėstas ISO bazinis diapazonas

14 fps nepertraukiamas fotografavimas

4K vaizdo įrašai 60 kadrų per sekundę greičiu

Jutiklinis ekranas

Įmontuota „Bluetooth”, kaip ir X-E3 bei X-H1

Ilgesnis akumuliatoriaus veikimo laikas

Kaina apie 1599 USD

Įvertinkite šį straipsnį
( Dar nėra įvertinimų )
Jurgis Urbonas

Sveiki, esu Jurgis Urbonas ir esu patirties turintis konsultantas, specializuojantis namų aparatūros srityje. Turėdamas daugelį metų patirtį, mano tikslas - dalintis žiniomis ir patarimais apie naudingus namų aparatus.

Baltoji technika. Televizoriai. Kompiuteriai. Nuotraukų įranga. Apžvalgos ir testai. Kaip pasirinkti ir pirkti.
Comments: 1
  1. Audrius Navickas

    Kokios naujos funkcijos ar patobulinimai bus įtraukti į Fujifilm X-T3 jutiklį?

    Atsakyti
Pridėti komentarų