...

Meike baterijos rankena Fujifilm X-T2

„Meike” pristato naują „MK-XT2 Pro” akumuliatoriaus rankeną, skirtą beveidrodžiui fotoaparatui „Fujifilm X-T2. Lengva fotografuoti vertikaliai ir palaiko du NP-W126/NP-W126S įkraunamus akumuliatorius.

Fotoaparatai be veidrodžių

Ant rankenos yra daugybė valdymo elementų, pvz., užrakto mygtukas, reguliavimo valdikliai, fokusavimo taško pasirinkimo svirtis, du Fn mygtukai, AF-L/AE-L mygtukai ir normalus/stiprinimo jungiklis. Šoniniame krašte yra USB jungtis įkrovimui ir mini jungtis 3.5.

Nuotraukų įranga

Pridedamas nuotolinio valdymo pultas, veikiantis 2 dažniu.4 GHz dažnis, leidžiantis valdyti rankeną iki 100 m atstumu. Nuotolinio valdymo pulteliu galima nustatyti uždelstą laiką, ekspozicijos laiką, ciklo trukmę ir nuotraukų skaičių. Nuotolinio valdymo pultą maitina dvi AA tipo baterijos

Kaina ir prieinamumas

„Meike MK-XT2 Pro” galima įsigyti „Amazon” už $1120. Rankeną taip pat galima įsigyti „Aliexpress” už 8255 Euro

Įvertinkite šį straipsnį
( Dar nėra įvertinimų )
Jurgis Urbonas

Sveiki, esu Jurgis Urbonas ir esu patirties turintis konsultantas, specializuojantis namų aparatūros srityje. Turėdamas daugelį metų patirtį, mano tikslas - dalintis žiniomis ir patarimais apie naudingus namų aparatus.

Baltoji technika. Televizoriai. Kompiuteriai. Nuotraukų įranga. Apžvalgos ir testai. Kaip pasirinkti ir pirkti.
Comments: 3
  1. Rasa Kavaliauskaitė

    Ar galiu naudoti Meike baterijos rankeną su Fujifilm X-T2 fotoaparatu?

    Atsakyti
    1. Mindaugas Balčiūnas

      Taip, galite naudoti Meike baterijos rankeną su Fujifilm X-T2 fotoaparatu. Meike baterijos rankena yra suderinama su Fujifilm X-T2 modeliu ir suteikia papildomą galios šaltinį bei patogumą fotografuojant ilgą laiką. Būkite tikri, kad įrenginį uždėję teisingai ir tinkamai, kad jis veiktų gerai ir nedarytų jokios žalos jūsų fotoaparatui.

      Atsakyti
    2. Marija Petrauskaitė

      Taip, galite naudoti Meike baterijos rankeną su Fujifilm X-T2 fotoaparatu. Ši rankena yra sukaupta specialiai tam, kad tiktų Fujifilm X-T2 modeliui ir suteiktų papildomą energiją bei patogumą fotografuojant ilgiau. Būtina įsitikinti, kad rankena yra suderinama su fotoaparatu prieš ją įsigyjant, tačiau bendra praktika yra ta, kad Meike baterijos rankenos paprastai tinka daugeliui fotoaparatų markių ir modelių.

      Atsakyti
Pridėti komentarų