...

Vaisių ir daržovių elektrinės džiovyklės Axion T11 apžvalga

Permatomi sietų padėklai, tolygiai reguliuojama temperatūra, didelė talpa 5 kg , apsauga nuo perkaitimo terminiu saugikliu.

Ant prietaiso korpuso nėra įspaustų džiovinimo laiko simbolių.

Specifikacija

GALIA: 240 vatų.

DĖKLŲ SKAIČIUS: 5.

TEMPERATŪROS: 8, temperatūra darbo metu ant kiekvieno padėklo iki 56±;14 ° C, džiovinimo temperatūra nuo 35 iki 70 ° C žolelės – 35-40, daržovės – 50-65, grybai – 50, vaisiai – 60-70 ° C .

TŪKUMAS: 5 kg.

Figūros: 330x330x270 mm. Svoris: 3,8 kg su pakuote .

GARANTIJA: 1 metai.

Gamintojo šalis: Kinija.

Aprašymas

Džiovinimo procese naudojamas šildomas oras, kuris leidžia išsaugoti visą produkto skonį, vitaminus ir veikliąsias medžiagas, o vaisiams, daržovėms ir grybams suteikia puikią galimybę atgauti natūralų aromatą, spalvą ir skonį net ir po trumpo džiovinimo laiko

15-20 min. mirkymas šaltame arba šiltame vandenyje. Džiovinimo procesas papildomai sterilizuoja maistą, todėl jį galima ilgai laikyti palyginti paprastoje ir pigioje pakuotėje, pvz., dvigubuose popieriniuose maišeliuose, folijoje, plastikiniuose maišeliuose, celofane, kartoninėse dėžutėse ir pan. d. Džiovinimo laikas ir temperatūra priklauso nuo produkto savybių ir yra nustatomi eksperimentiškai džiovinimo proceso metu. Prietaisas su termostato jungikliu, kuriuo galima nustatyti džiovinimo temperatūrą nuo 35 iki 70 °C. Į vieną krepšį galite įdėti iki 1 kg maisto. Šio prietaiso džiovinimo efektyvumas yra ne mažesnis kaip 80 %.

1800 Euro.

Įvertinkite šį straipsnį
( Dar nėra įvertinimų )
Jurgis Urbonas

Sveiki, esu Jurgis Urbonas ir esu patirties turintis konsultantas, specializuojantis namų aparatūros srityje. Turėdamas daugelį metų patirtį, mano tikslas - dalintis žiniomis ir patarimais apie naudingus namų aparatus.

Baltoji technika. Televizoriai. Kompiuteriai. Nuotraukų įranga. Apžvalgos ir testai. Kaip pasirinkti ir pirkti.
Comments: 1
  1. Donatas Mačiulis

    Ar Axion T11 elektrinė džiovyklė yra gera ir patikima investicija vaisių ir daržovių džiovinimui? Ar ji taip pat patenkina aukštus vartotojų poreikius ir užtikrina aukštą produkto kokybę bei ilgą laikymo laiką? Norėčiau sužinoti daugiau apie šią džiovyklę ir jos naudos bei privalumus palyginus su kitomis rinkoje esančiomis alternatyvomis. Ačiū už jūsų informaciją!

    Atsakyti
Pridėti komentarų