...

Pirmieji vaizdai iš Fujifilm X-T100

Paskelbus visą naujojo X-T100 veidrodinio fotoaparato specifikacijų sąrašą, pasirodė ir pirmosios nuotraukos. Tikimasi, kad „Fujifilm” apie naująjį fotoaparatą paskelbs 2023 m. gegužės 24 d.

Fujifilm

X-T100 specifikacijos yra tokios pat kaip ir X-A5, tačiau, priešingai nei pastarasis, X-T100 turės 0,62 kartų didinantį elektroninį vaizdo ieškiklį su 2,36 m raiška.Naujasis „Canon” patentas atskleidžia, kad „Canon” siekia panašius jutiklius įmontuoti į fotoaparato korpusą ir objektyvą, taip pat 3 laipsnių, 1,04 mln. taškų jutiklinį ekraną.taškai.

Kitos funkcijos: padidintas atminties buferis, todėl X-T100 gali įrašyti iki 30 JPG failų 6 kadrų per sekundę sparta ir neribotą skaičių 3 kadrų per sekundę sparta. Tų pačių 6 fps režimu X-A5 įrašo tik 10 failų ir 50 failų 3/x. Kitas pakeitimas turės įtakos vaizdo įrašymo laikui. X-T100 fiksuoja 30 min. filmuotą medžiagą 4K/15 kadrų per sekundę ir 1080p/60 kadrų per sekundę raiška. X-A5 atveju tai yra 5 minutės, kai filmuojama 4K/15 kadrų per sekundę režimu, ir 14 minučių, kai filmuojama 1080p/60 kadrų per sekundę režimu.

Fujifilm

Fotoaparatai be veidrodžių

Kadangi abu fotoaparatai naudoja tą patį NP-W126S akumuliatorių, padidėjęs našumas turės įtakos X-T100 akumuliatoriaus veikimo trukmei. Naujoji kamera užfiksuos iki 20 kadrų mažiau nei jos mažesnė kolegė. X-T100 taip pat bus 100 gramų sunkesnis. Tačiau šie trūkumai atrodo nedideli, palyginti su naujomis būsimo fotoaparato galimybėmis, ir yra savotiškas kompromisas.

Įvertinkite šį straipsnį
( Dar nėra įvertinimų )
Jurgis Urbonas

Sveiki, esu Jurgis Urbonas ir esu patirties turintis konsultantas, specializuojantis namų aparatūros srityje. Turėdamas daugelį metų patirtį, mano tikslas - dalintis žiniomis ir patarimais apie naudingus namų aparatus.

Baltoji technika. Televizoriai. Kompiuteriai. Nuotraukų įranga. Apžvalgos ir testai. Kaip pasirinkti ir pirkti.
Comments: 1
  1. Evaldas Balčiūnas

    Ar galėtum pakomentuoti apie Fujifilm X-T100 fotoaparatą? Kaip jis elgiasi didesniame šviesos kampe? Ar jis lengvas ir patogus naudoti? Kaip gerai jis fotografuoja mažiausiuose detalėse? Ar galite rekomenduoti šį fotoaparatą fotografams, norintiems pradėti meno ir fotografijos kelionę? Ačiū už jūsų laiką!

    Atsakyti
Pridėti komentarų